Find Out More fake rolex for sale.discover this info here citydeem.com.imp source replica watches for sale in usa.their website mildreplica.com.find buyreplikauhren.check my site repliki zegark贸w szwajcarskich.look here https://luxuryrichardmille.com/.Recent Comments https://www.watchusstore.com/.Under $59 https://www.gottwatches.com/.look at these guys https://www.watchesf.com/.helpful hints https://www.jobswatches.com.Women's swiss watches replica.offer https://www.mutualfundswatches.com.Website replica breitling.Top Quality https://www.traveltagheuer.com/.click here to find out more fake tag heuer.Going Here richard mille replica.get redirected here https://www.mapwatches.com/.Home Page https://www.telecomwatches.com/.click here to read www.chinabreitling.com.
4 druhy investičního stříbra | Compedo.cz

4 druhy investičního stříbra

29.07.13

Při kupování investičního stříbra, tam jsou čtyři hlavní formy stříbra, které je třeba investovat do:

1) Mince
2) Cihly
3) 90%
4) Volné

Mince

Mince mohou být obecně použitelná nebo sběratelskou. Generické mince jsou často známý jako "kola". Sběratelské mince jsou často nazývány "numismatické" mince, fandy termín vychází z latinského slova "numisma" pro mince.

Generické mince nebo kola, se obvykle vyrábějí soukromých mincoven, kteří vytvářejí mince se zajímavými vzory, ale nemají žádnou raritu nebo zvláštní hodnoty jsou s nimi spojeny. Oni jsou obyčejně s potiskem slovy "0,999 jemného stříbra" a "One trojská unce", aby obsah mince jasné. Hodnota kola je založen na obsahu drahých kovů, a to za podmínky, nebo vzácnosti mince.

Numismatické mince jsou téměř vždy dražší než koupit generických kol a obvykle získat prémiovou cenu, když jdete prodat. Jako obecné kolech se často označují čistota a hmotnost kovu na mince, ale na rozdíl od generických kolech, mají vnímanou hodnotu pro veřejnost mimo jejich obsah drahého kovu. Tyto mince jsou často uzavřeny ve vzduchotěsných baleních a mají odborné numismatické asociace hodnocení s ním spojené.

Příklady numismatické mince patří American Eagle a kanadské mince Maple Leaf. Každá z těchto mincí obvykle vyžadují za cenu 10% -20% vyšší než obecné mince stejné hmotnosti a kvality. Některé položky jsou velmi vzácné, a požadovat cenu, která činí jejich obsah drahých kovů zanedbatelná pokud se týká jejich hodnota, například 1804 amerického stříbrného Childs, který prodal v aukci za více než $ 4 miliony EUR.

Obecně platí, že investoři dávají přednost obecné kol na numismatické mince. Zatímco mince prodejci prodávají americké orly na prémii, například, oni budou často nezaplatí stejnou prémii při prodeji mince zpět k nim.

Mince lze zakoupit ve velkém z velkých prodejců, nebo může být koupen unce mince v obchodech po celé zemi. Téměř každý kraj ve Spojených státech má alespoň jednu minci obchod, a jejich seznam může obsahovat desítky položek, nebo může být zcela vyprodána v době vysoké poptávky ze strany investorů.

Bary

Mnoho investorů dává přednost tyče pro své investice. Jsou jednodušší na sebe a uchovávat než mince, a jsou k dispozici v mnohem větší hmotností, než typické jedna unce mince. Bary se nacházejí v jedné unci, pět unce, deset oz, 100 oz, 400 oz a 1.000oz odrůd v USA. Tyče lze nalézt rovněž v lichých hmotnosti jako 105 oz troy, ale to by ještě být považován za "sto oz" bar. Když si koupíte bary, vám bude účtován poplatek za skutečnou váhu z barů, které kupujete.

Některé firmy vyrábějí tyče speciálně pro investování, jako jsou Johnson Matthey, nebo Engelhard, a tyto bary jsou krásně navrženo a leštěné pro prohlížení. Druhým typem barů najdete bude prostý hledá blok s hmotností baru, "999", a možná ražba Logo společnosti zhruba razítkem na to. Tyto tyče jsou určeny spíše pro průmyslové použití namísto investora, ale mají v podstatě stejnou hodnotu na investorovi, jak pěkně navržených a leštěné tyče. Na otevřeném trhu, by se "investor" Tyče jsou mírné prémii, ale pro nejvíce se rozdělit, bary stejné hmotnosti nesou stejnou hodnotu.

Bary jsou vzácné najít v obchodech mincí než kolech, ale jsou k dispozici čas od času. Spíš budete nakupovat tyče z velkého prodejce po telefonu nebo online. Populární prodejci jsou APMEX, Bullion přímé a The Tulving Company.

90%

Americké mince ražené před rokem 1965 (s výjimkou nikláky a haléře) obsahuje 90% stříbra a asi 10% mědi. Po návratu do starých časů, naše peníze představoval něco, co bychom mohli roztavit a odkázaný vlastně být cenným kov. Od roku 1965 do 1971, Spojené státy snížit zpět na stříbrné použití na 40% vzorce pro mince, a po roce 1971 zmizel obsah drahých kovů.

Sáčky z 90% stříbrných mincí může také být nalezený v obchodech nebo mincí v aukci na eBay. Opět platí, že tam jsou některé mince v hodnotě pouze za jejich obsah kovu, a některé z nich jsou oceněny, protože jejich datum vydání stala vzácné a spadají do numismatické kategorii. Opět platí, že investoři převážně zdržovat numismatika, protože generické mince jsou snazší prodat na jejich plného potenciálu hodnotu.

Volný

Poslední kategorie Investiční stříbro je kov, který je volný. Mnoho investorů získat položky, které byly zřejmě určeny pro průmysl, nebo byly zabaleny v unikátním způsobem. Například, v současnosti jeden z největších on-line prodejců došly kol a barů, ale byl ochoten prodat stříbro "výstřel". To bylo prostě malé kulovité kousky hodil do tašky. Další možnosti zahrnují drát, nebo listy, které byly jasně určeny pro některé průmyslové použití. Nebo snad jste zdědil nějaké libry nádobí, které nemá žádnou sběratelskou hodnotu.

Bez ohledu na to, co na trhu bylo vytvořeno pro, když dosáhne své ruce je stále cenná jako investice. Sterling obsahuje pouze 92,5% z drahých kovů, takže to není tak cenné jako "jemné" 99,9% odrůdy, ale ne prodat ho v garáži prodeje. Tyto položky bude obtížnější prodat, než mince, bary, obchody, ale mince vrakovištích a eBay jsou všichni spolehliví volby pro příjem 80% -95% z drahých kovů tržní hodnoty držíte.

Investiční stříbro

Reklama - odkazy

  Betonové podlahy

Naše betonové podlahy tvoří pevný povrch s vysokou odolností vůči mechanickému poškození.


Investiční stříbro je vhodný způsob uložení Vašich peněžních prostředků.


Chcete mít kolem sebe více prostoru?

Nechte se hýčkat praktičností vestavěné skříně. Užívejte si pohodlí!


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Dodáváme kvalitní chovatelské potřeby pro kočky po celé České Republice


 Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silberbarren kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Environmental research and developmentactivities oriented mainly on the progressive technologies, procedures and equipment.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.